kurwicy dostaję, zaktualizowałem post pierwszy tutoriala i się rozjebał cały post ze zdjęciami
walczę, nie umiem tego poprawić, szlag mnie trafia na ten skrypt forumowy....
Panowie, czy tu mówimy o możliwości przyciemniania oświetlenia przestrzeni nóg, np. po otwarciu z pozycji Maxi Dota? Jeżeli tak to u mnie to działa. Ponad to mam możliwość przyciemniania lampek po załączeniu świateł z potencjometru przy włączniku świateł, ten od przyciemniania podświetlania deski i zegarów.
robreg, a bo trzeba wchodzić w wysokie wersje serii 3C8..., nie?
Rozwiń myśl...
Ja w swoim (wlasnie, czym? Juz nie pamietam, a w komorce logow nie mam ;-) ) chyba 3C0 xxx xxx AJ widzac w kodowaniu opcje ambilight using footwell light pracowicie ja zaznaczylem i.... Zobaczylem, ze nic ona nie dala. Dopiero gdzies na jednym z zagranicznych forow G5 doczytalem, ze 30 bitowy CECM AJ powinien to obslugiwac, ale ze wzgledu na blad w firmwarze, tego nie robil i kropka.
...to stwierdziłem, ze sie przy okazji ta informacja podziele, dla przedliftowcow, co ambilajta w swojej O2 szukaja...
Poza tym, z tego, co wyczytalem w sieci, ambilight przy uzyciu oswietlenia nog w przypadku CECM O2 dziala wylacznie jedynie w wersji AL. CECM AJ, mimo ze ta opcje w konfiguracji posiada, przez blad oprogramowania nie obsluguje tej funkcji poprawnie.
dokładnie, w jednym z bitów włącza się żeby w ogóle footwelle świeciły natomiast w innym bicie zaznaczamy żeby pojawiła się możliwość regulacji natężenia oświetlenia podczas jazdy z pozycji maxidota...
niestety przy zamontowanych ledach ( od tomnika) nawet przy najmniejszym natężeniu światła jest zbyt jasno :lol:
panowie, pytanko,
po zamontowaniu oświetlenia nóg powinienem mieć możliwość regulacji natężenia światła z pozycji maxidota ale kurcze nie mam takiej funkcji...
oświetlenie oczywiście działa jak należy,
czy powinienem coś jeszcze zakodować?
maxidot w wersji S czyli z PL menu,
O ile dobrze kojarzę, powinieneś włączyć tą opcję VCDS'em. Wtedy pojawi Ci się dodatkowa opcja w MaxiDocie, gdzie będziesz mógł sobie regulować moc podświetlenia itd..
panowie, pytanko,
po zamontowaniu oświetlenia nóg powinienem mieć możliwość regulacji natężenia światła z pozycji maxidota ale kurcze nie mam takiej funkcji...
oświetlenie oczywiście działa jak należy,
czy powinienem coś jeszcze zakodować?
maxidot w wersji S czyli z PL menu,
Winowajca (czyli ja :P) problemu się znalazł, ok tydzień wcześniej montowałem GSMIII i tak niefortunnie przykręcałem prawą osłonę konsoli środkowej, że jedyną śrubką :shock: (tą w okolicy nóg pasażera) trafiłem w przewód. Wizualnie z zewnątrz nie wyglądał źle, ale po zdjęciu taśmy parcianej była miazga. Dzięki za wskazówki chłopaki.
Iron79
* odepnij wtyczki od wszystkich lampek
* odepnij przewód zasilający od bordnetza
* sprawdź omomierzem przejście między masą, a tym przewodem zasilającym
Ok Krzynol będę szukał problemu we wtyczkach (przewodach), wczoraj zrobiłem tak jak piszesz tj, odpięty plus, odpięta masa, odpięte wszystkie lampki i miernikiem sprawdziłem ciągłość obwodu (pomiędzy masą i plusem) i miernik sygnalizował i wskazywał, że jest :? ..... a być nie może przecież. Albo zwarcie robią piny w którejś z wtyczek, albo któryś przewód jest ostro przycięty. Dobrze rozumuję ?
Iron79
* odepnij wtyczki od wszystkich lampek
* odepnij przewód zasilający od bordnetza
* sprawdź omomierzem przejście między masą, a tym przewodem zasilającym
W którejś lampce jest zwarcie i tyle, posprawdzaj wszystkie.
W lampce to na pewno nie, tak jak pisałem miałem je wszystkie poodpinane podczas tej operacji ...wątpię by to problem leżał w przewodach czy samych wtyczkach do lampek.
Wszystko bardzo dobrze było zabezpieczone taśmą parcianą, newralgiczne punkty pod siedzeniami dodatkowo elastyczna peszla ...
Jedyne co mi przychodzi do głowy co nie powinno mieć wpływu (na 99%) to to, że ostatnio podpinałem TMPS a bardziej szczegółowo to jego ostatni element, tj przeciągnięcie przewodu z kabiny do silnika, wpięcie w ABS i kodowanie. TMPS działa poprawnie.
Chyba zostaje mi sprawdzenie miernikiem całej instalacji ..jak to nie to, zostanie chyba winny tylko bordnetz
Odpiąłem pin z bordnetza, masę i wszystkie lampki.
VCDS wykazał błąd :
00061 - Footwell Lights
010 - Open or Short to Plus
Freeze Frame:
Fault Status: 01101010
Fault Priority: 5
Fault Frequency: 1
Reset counter: 252
Następnie wpiąłem z powrotem wpiąłem pin do bordnetza i przy próbie podpięcia masy poleciały iskry ....
Spędziłem dwie godziny pod kierownicą i bez rezultatu . Sprawdziłem podpięcie masy, odpinałem wtyczkę w Bordnetzie, odpinałem aku i nic ...co się mogło stać , bo mi pomysły się skończyły ?
Enriquez, na 2 stronie są nawet screeny zrobione z vcds więc się da, tylko nie u mnie.
Witam kolegów, mam pytanko i problem jak u kolegi Adriana. Lampki po kodowaniu czyli bajt 12 bit 5, bajt 20 bit 0, bajt 25 bit 3.
Lampki świecą (mam zwykłe ledy - nie canbus) przy otwarciu drzwi i z taką samą jasnością po włączeniu zapłonu (przy włączonych światłach mijania).
W adaptacjach jest możliwość regulacji natężenia przy otwarciu drzwi natomiast po terminalu 58d (po zapłonie) pokazuje błąd, co z tym jest nie tak?
Wojtenio, dzięki za info ..trochę bez sensu takie działanie, szkoda, że nie współpracuje to z czujnikiem zmierzchu jak w przypadku świateł dziennych/mijania
Zostaw komentarz: